BAKIR KURŞUN ALÜMİNYUM ÇATI KAPLAMA
BAKIR KURŞUN ALÜMİNYUM ÇATI KAPLAMA

Lorem ipsum dolor sit amet, c adipisicing elit, sBakır Çatı Sistemi uygulaması yapılırken, isteğe göre olarak yerli ve ithal bakır rulo veya levhalar kullanılmaktadır. Yerli bakır levhalar 1m x 2m ebadında olup, bu levhalar gerekli ölçülerde kesildikten sonra cakalarda bükülerek şekilendirilmektedir.

Bakır Çatı Kaplamada tavlanmamış bakır kırmızı renkte olup zamanla oksitlenerek mavi yeşil bir tabaka oluşur. Doğal olan bu tabaka, bakır levhanın korunmasını sağlar.

Bakır Kaplama Çatı esnek ve estetik bir görüme sahiptir.

Kurşun Çatı Kaplamada Genellikle 3 mm kalınlıkta çeşitli boyutlarda levhalar kullanılmaktadır. Zamanla levhaların yüzeyinde koyu gri bir tabaka meydana gelir. Bu doğaldır. Kurşun Kaplama Çatı uzun ömürlüdür

Alüminyum, Çatı Kaplaması olarak kullanılan diğer metal çatı kaplamalarına göre oldukça yeni bir kaplamadır. Çatı kaplamalarında kullanılan alüminyum levhaların kalınlıkları 0,60-0,80 mm’dir.

Hafifliği ve güneş ışınlarını yansıtması nedenleriyle sıcaklık artışını önlemesi Alüminyum Kaplama Çatının başlıca yararlı yönleridir.ed do eiusmod tempor incididunt uty labore et dolore magna aliqua. Ut enimd minim veniam, quis nostrud